Updates - rok 2000


       20.11.2000

Dodány náhledy epizody 4 série - u některých jen název, víc zatím není k dispozici. Také fotky z prvních 9 epizod. 
Epizody 4. série můžete také ohodnotit svým hlasem.
V některých epizodách 1, 2 a 3 sezóny malé změny - jako dodány linky, herecké obsazení apod... a hlavně přidány fotografie z prvních 5 epizod 3.série.
V technologiích přidány linky na dvě stránky se symboly Brány a DHD.
Také menší opravy v postavách, odkazech a hercích...


       30.10.2000

Dodány náhledy na prvních 10 epizod 4 série a také fotky z prvních 5 epizod, názvy všech epizod 4 série. V postavách přidány další originální hlasy postav: Apophis, Klorel, Jolinar, Linea-Ke´ra, Cassandra, Catherine, Cronos, Sam, Dr. Fraiser a Gairwyn.
V některých epizodách 1, 2 a 3 sezóny malé změny - jako dodány linky, herecké obsazení apod...


       22.10.2000

Prakticky u všech postav přidány obrázky a doplňující informace. Přidány nové postavy Cronos, Kasuf, Harsesis, Selmak, Martouf a Jolinar. Přidány obrázky v kulturách: Goa´uldi, Unas, Asgard, Tok´ra a Reetou. Přidány obrázky v technologiích: DHD, Hvězdná Brána a T.E.R. V hercích přidána fotka Amandy Tappings. Přidány dva nové postery.

       16.10.2000

Jak jistě víte Nova má zakoupenou 4 sérii a měla by jí začít vysílat někdy po novém roce.
Dnešní update je velký - k většině postav jsem přidal MP3 anglický originál některých velmi povedených vět.
To samé jsem přidal do technologií k Death Glideru a Zat'nikitelu.
Také jsem přidal hodně souborů na stránku se soubory jako třeba Winamp SG-1 skin, Windows desktop theme, či walpapery a plakáty. Také SG level pro Halflife. Neměl bych také zapomenout na MP3 SG-1 theme.
Pokud jste nebyli na Raukonu tak se koukněte na stránky o něm. Najdete tam dojmy lidí co tam byly a také spoustu fotek. Měl jsem tam přednášku o Goa´uldech a tu vám přináším zde. Na přednášce bylo dost lidí, takže možná příště udělám další.
Jo ještě jsem přidal pár fotek ze sezóny 3.
Hodnocení a popis jednotlivých epizod 3 sezóny přinesu později. Pokud však po něm nezměrně toužíte přečtěte si hodnocení Lenky Pavlíčkové.
Pokud nesledujete diskuzní klub na průvodci tak tak čiňte už pro to, že je tam dost zajímavých informací a třeba i odkaz na první české SG-1 fan povídky.


       25.9.2000

Vytvořena možnost hodnotit epizody 3. série.


       19.9.2000

Hodnocení prvních 6 epizod 3. série.


       3.8.2000

Od 4.9. má Nova vysílat 3 sérii a tak, abych vás navnadil přináším krátký popis každé epizody s fotografiemi. Nemusíte se bát spoilerů, klidně čtěte. Dále přináším popis dalších postav: Drey´auc, Bra´tac, Rya´c, Catherine, Cassandra, Gairwyn a Jacob Carter. Přidána také fotka Reetou a opraveno pár odkazů. Přidáno také finální hlasování o nejoblíbenější a nejhorší epizodu první a druhé série.


       31.7.2000

Vytvořena anketa o vysílacím čase SG-1. Připojte, prosím, svůj názor!


       9.7.2000

Dokončen také průvodce 2. sezónou. Vlastně byl hotov už minulý týden jen jsem ho zapomněl updatnout...sorry :) Jo a také zkontrolovány a prolinkovány všechny epizody první série. Update kultur: Abydané, Antikové, Furlingové, Reetou. Na přání dodáni Tok´ra a více informací o Goa´uldech, včetně jejich jazyka - pokud jsem něco zapomněl napište mi to na mail. Opraven font u RDA. Ještě jedna maličkost - tento týden nepřibyl ani jeden obrázek.... snad příště, neboť vím že o ně stojíte. Další update příští týden...
Jo a pokud to ještě nevíte tak od září vysílá Nova 3 sezónu a má prý zakoupenou i 4 sezónu.


       2.7.2000

Konečně dokončen průvodce 1. sezónou. Přidána do technologí U.A.V sonda. Do planet přibyli: P3R-272, P3W-451, P3X-254, P9Q-281 a PBR-927. Přidáno více informací o všech hercích. Další update příští týden...


       25.6.2000

Vytvořen kompletní průvodce 2 sérii. Chybí jen popis posledních tří epizod, ten se objeví až po odvysílání. Doplněny některé další postavy: Heru-ur, Sokar, Conner, Kawalsky a přidány další podrobnější údaje o Teal´covi, Danielovi, Jackovi, Sam a Dr. Frasier. V technologiích přidána zbraň Zat'nikitel a transportní kruhy, také obrázek komunikační koule.


       22.6.2000

Ode dneška můžete hlasovat o svou nejoblíbenější epizodu druhé série. Dobře zvažte svůj hlas, můžete ho dát jen jedné z pěti nabízených.  Také o svou nejoblíbenější ženskou postavu, a zda je druhá série lepší než první.


       18.6.2000

Otevírám poslední sekci - planety. Opravil jsem spoustu stránek, přidal informace o Hathor, Linee, Thorovi, Apophisovi, Ra, Sha´re a Skaarovi, šok granátech a více o tyčové zbrani.


       16.6.2000

Ode dneška můžete hlasovat o svou nejoblíbenější epizodu první série. Dobře zvažte svůj hlas, můžete ho dát jen jedné z pěti nabízených.


       28.5.2000

Dnes se mi podařilo dokončit update všech kultur z první sezóny. Chybí tam některé minoritní kultury jako Mongolové apod., ale ti nejsou důležití.
V epizodách jsem přidal první názvy epizod 4 série.
Na přání Bundaboye jsem upravil informaci o M9 a na přání Phantoma informace o H&K. Ještě na přání dalších jsem upravil některé formulace o Hvězdné Bráně a Deaktivačním kódu.
Také v hlasování můžete dát hlas své nejoblíbenější postavě.
Planety, další update postav a epizod příjde na řadu příště.


       21.5.2000

Takže jak jsem slíbil a podle toho, že jsem viděl zájem na diskuzním fóru na průvodci pokračuji updatem Technologií. Bohužel nepodařilo se mi ke všem sehnat obrázky. Také v hlasování můžete dát hlas své nejoblíbenější postavě.
Kultury a planety příjdou na řadu příště a také budu pokračovat průvodcem epizodami.


       14.5.2000

Vítejte na českých stránkách o SG-1!
Ode dneška se vám pokusím přinést všechny informace o tomto seriálu, tak aby pro vás nebylo problémem se v něm orientovat. Vzniku těchto stránek předcházel vznik diskuzního fóra na průvodci a jelikož jsem zjistil, že české stránky o tomto seriálu neexistují a nikdo se je nechystá založit udělal jsem to radši sám.
Prozatím si můžete prohlédnout jednotlivé postavy, jejichž výčet není zdaleka kompletní a ani jejich popis ještě není vyčerpávající. Také se můžete dozvědět něco o dalších rolích herců v hlavních rolích na stránce herci. V sekci Epizody je popis a hodnocení zatím jen pár epizod, ale je tam seznam všech ostatních a časem to doplním. Na stránce O čem to je? se dovíte o čem ten seriál vlastně je. V guestbooku my můžete zanechat vzkaz či váš názor na stránky. V souborech je pár wavů, midi a jeden plakát.
Připravené mám také sekce Technologie, Planety a Kultury, které zatím nejsou v provozu. Časem se objeví i hlasování.
Takže vstupte do Brány....

Zpět na UPDATES | FLASH INDEX | NONFLASH INDEX


Vytvořil sg1.cz tým.